Açıyoruz… 11 Mayıs 2020

Tüm Dünyayı etkisi altına alan ve 11 Mart 2020 tarihi itibariyle ülkemizde de ilk vakanın görüldüğü Covid-19’a karşı alınan tedbirler nedeniyle, Sağlık Bakanlığımızın izolasyon hususundaki uyarıları ve bütün çalışanlarımızın sağlığına verdiğimiz önem dahilinde 20.03.2020 tarihi itibariyle alışveriş merkezimizde yer alan mağazaların %90’nından fazlasının da kendi inisiyatifleri ile faaliyetlerini durdurmaları sebebiyle, hali hazırda hizmet sağlayan kiracılarımız haricinde Alışveriş merkezimiz zaruri olarak faaliyetlerine geçici bir süre için ara vermişti.

İlgili tarihten bugüne kadar siz değerli kiracılarımıza destek olabilmek adına kira faturalarını düzenlemedik. Bu süreçte kapanış yaptığımız tarihten itibaren işletmelerin 24 saat güvenliğinin sağlanması, temizlik hizmetleri, teknik hizmetler ve her türlü acil durum senaryoları planlanarak, alışveriş merkezimizi açılışa hazır hale getirdik. Halkımıza destek olabilmek adına; market gibi temel ve acil ihtiyaçların karşılanabilmesi için her türlü önlemi alarak ilgili alanlarda hizmetlerimize devam ettik.

Yeni normalleşme sürecinde de ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın güven içinde hijyenik bir ortamda ticareti devam ettirebilmesi adına Sağlık Bakanlığımızın önerileri çerçevesinde klimaların bakımı, bina dezenfektasyonu, maske, dezenfektan, ateş ölçer vb. ürünlerin temini gibi her türlü hazırlığı yaptık.

04.05.2020 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni normalleşme süreci kapsamında gerekli önlemler alınarak alışveriş merkezlerinin açılabileceği talimatından sonra alışveriş merkezimizi 11.05.2020 tarihinde açacağımızı sizlerle ve ziyaretçilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Alışveriş merkezimiz ilk etapta sokağa çıkma yasağı uygulaması bulunmadığı günlerde ramazan ayı içerisinde olmamıza istinaden 12:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Westalife Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak bu sürecin siz değerli ortaklarımız ve değerli ziyaretçilerimiz ile birlikte hepimiz için öncelikle sağlıkla, rehavete kapılmadan, mağazalar içerisinde de her türlü hijyen önlemleri alınarak hayırlı günlere vesile olmasını dileriz.

Bu vesile ile Mübarek Ramazan Ayınızı ve Ramazan Bayramınızı kutlarız.

Westalife AVM Genel Müdürü – Saim GÜCÜK

AVM Açılış Uygulama ve Tedbirler Rehberi – Mayıs 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir