Hakkımda

Zonguldak Westalife Alışveriş ve Yaşam Merkezi / Alışveriş Merkezi Müdürü olarak halen görev yapmakta olup, Cefic Turkey Alışveriş Merkezleri Yönetimi , Rönesans Holding , Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. , Bora Reklam & Radyo Yayıncılık bünyesinde yönetici olarak çalıştım.

Lisans eğitimimi 2004, Haziran ayında Anadolu Üniversitesinde tamamladım. 2017 Mart ayında Atatürk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi / İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans , 2016 yılında Anadolu Üniversitesi & ÇSGB ortak eğitimi – İş Sağlığı ve Güvenliği İşveren Vekili programı yanında,

Sosyal Medya Uzmanlığı , Google Online Pazarlama, Dolunay Akademi ISO 9001:2008 Kalite-ISO 14001:2004 Çevre-OHSAS 18001-2007 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri Kuruluş İçi Tetkikçisi, İstanbul İşletme Enstitüsü İletişim Teknolojileri ve Toplum, Bordro ve Bordro Uygulama, İş Analizi ve Görev Tanımı, İşletme Yönetimi Mini MBA, İş Hukuku,  İnsan Kaynakları Yönetimi, Liderlik ve İşletme Yöneticiliği, Müşteri İlişkileri Yönetimi CRM,  Damar Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı Görev, Yetki ve Sorumluluk eğitimlerini tamamladım.

Daha fazla bilgi ve iletişim için !

Buradan bana ulaşabilir , twitter , instagram ve linkedIn ile takip edebilir, mobil uygulama deneyimi yaşayabilirsiniz.

M.Saim Gücük | Kariyer.net