Kayıtsız Yurt Dışı Telefon Kullanma !

Vsmart iPhone Creative Bluetooth V4.0 Çift SIM Kart Adaptörü

iPhone Cihazınızı TR Kayıt Yaptırmadan Kullanmanızı Sağlayan Muhteşem Bir Ürün !

Ana Özellikleri iOS cihazları, iPhone, iPad, iPod, iTouch için Creative Bluetooth V4.0 çift SIM kart adaptörü bu ürünü kullanarak iPhone’unuzu çift SIM ile kullanma olanağı buluyorsunuz. İşin asıl bombası ise yine aynı cihazı kullanarak yurt dışından getirdiğiniz iPhone cihazlarınızı pasaport kaydına gerek duymaksızın kullanabiliyorsunuz.

Cihaz ultra ince ve hafif bir tasarıma sahip, cüzdanınızda saklamak için ideal, dahili 4.2V 380mAh şarj edilebilir Li-polimer pili bulunmakta, Bluetooth için etkin mesafesi 10m ( açık alan ), cüzdanda taşımada bazen kesinti olabiliyor. Telefon ve SMS’e ulaşım sorunsuz olup, Data hattı ile maalesef bir işlem yapamıyorsunuz.

App Store’da “MoreCard” uygulamasını indirmeniz gerekiyor ki tüm işlemler bu program sayesinde yapılıyor en güzel yanı tamamen ücretsiz olması ! İphone X ve üzeri modeller için ise ”MorecardPro” uygulamasını indirmelisiniz. Cihazın kurulum şifresi 0000’dir.

Basit kurulumu var programı indirdikten sonra, GSM numaranızı yazın ve gelen SMS’i not alın, bunun için SIM’i takacağınız bir yedek telefon mutlaka olsun yoksa SMS gelmez ! sonrası kolay SIM’i adaptörünüze yerleştirin açın ve uygulama üzerinden telefonunuza tanıtın. Hayırlı Olsun ‘

Parametreler:- SIM kart: Micro SIM / Nano SIM- Frekans: GSM, GSM 850MHz / EGSM 900MHz / DCS 1800MHz / PCS 1900MHz, 360 derece- Verici güç: 850 / 900MHz, 32.5dB; 1800 / 1900MHz, 29.5dB- Batarya 380mAh- Görüşme süresi: yaklaşık 4 saat- Bekleme süresi: yaklaşık 72 saat- Çalışma akımı: 100mA- Bekleme akımı: 12mA muhteşem bir cihaz, ama yine de yanınızda bir taşınabilir şarj aleti öneriyoruz.