Sanal Takipçi İle Neler Kaybedip, Neler Kazanıyoruz?

Sosyal Medya ve Sanal Takipçi

Günümüz vazgeçilmezi haline gelen ve gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşan, yeni programların yayınlanması ile bizleri şaşkına çeviren büyük girdap Sosyal Medya,

Sayısız programları takip etmekte zorlandığımız bu ortamda kendimizi ispatlamak için gösterdiğimiz çabaları gördükçe daha neler olacağını düşünmek bile insanı tedirgin etmeye yetiyor. Programların ,fazlalaşması ile birlikte etkileşime ihtiyaç duyan kullanıcılar aslında bu isteklerini farkında olmadan bir markete dönüştürdüler.  Oluşan bu ihtiyaç üzerine para kazanmak isteyen şirketler ve programcılar da bu fırsatı kaçırmadılar. Hal böyle olunca  Twitter, Facebook, Instagram gibi birçok sosyal ağ için internet ve mobil marketlerde takipçi ve beğeni satışları dikkat çekmeye başladı.

Sanal Takipçi Neler Kazanıp Neler Kaybediyoruz ?

Bu satış kanalları ile neler kaybedip ,neler kazanıyoruz ?

Satın alınan takipçiler bizi ( hesabımızı ) ne kadar popülermiş gibi göstersede Twitterda etkileşim, Instagram ve Facebookta beğeni olarak dönmedikten sonra bir anlam ifade etmemekle beraber kayıplara neden olmaktadır.

Takipçi satın almanın kazancını, çok takipçisi olan, popüler bir hesapmış gibi göstermek olduğunu söyleyebiliriz. Takipçi satın alma işleminin önemli sosyal medya kanalları, markalar ve ünlüler tarafından da kullanıldığını unutmamak gerekir.

Burada kullanılan asıl yöntem öncelikle bot takipçi alınması ve fazla dikkat çekmemesi için Türk takipçi ile perdelenmesidir. Veriler satın alınan takipçiler içerisinde Türk takipçilerin  bot takipçilere ( Bot –Sanal takipçi hesapları dünyanın farklı ülkelerden oluşturulmuş profil fotoğrafı ve paylaşımları olan, kendi takipçileri olan gerçek hesaplardır. Ancak bu hesaplar takip yaptırmak amacı ile açıldığından aktif değildir. Tamamen gerçek hesap görünümünde olan bu hesaplar farklı sistemler tarafından yönetilmekte ve satılmaktadır. )  göre daha iyi olduğunu göstermektedir.  Ancak satın alanların çoğu bot takipçi sistemini tercih etmektedir. Bunun asıl nedeni  Türk takipçilerin aktif ve takibi bırakma olasılıklarının fazla olmasıdır.

Çok sayıda takipçim olsun, biran önce olsun diye acele etmeyin. Bot takipçiler tarafından fazla oranda takip edilmesi hesabınızın askıya alınmasına veya silinmesine neden olacaktır.

Hali hazırda mobil ortamlarda yer alan takipçi kasma  ( ücretsiz ) programların kullanılması zaman alsa da size yeterli sayıda destek verecektir. Tüm programların işleyiş özellikleri aynı mantıkla olup, yapacağınız farklı hesaplar için beğeni ve takipler size parapuan kazandıracak, bu para puanları hesabınız için beğeni ve takipçi almak için kullanabileceksiniz.  İyi eğlenceler.

İntegral NLP Koçluk Sertifika Eğitimi 

3 Günlük Online Uluslarası INVCTA akredite sertifika eğitimi ile fark yaratan, çalışan koçluk yolunda ilk adımı atın. Üstelik bu program kısa bir süre için 1.650TL yerine ÜCRETSİZ!... Hemen Tıkla Ücretsiz Kayıt ol!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir