Yeni Bir Yaşam Westalife AVM…

 

 

Kiler GYO ve Canerler Grup yatırımı ile hayata geçirilen Westalife Alışveriş ve Yaşam Merkezi 12 Mayıs 2017 tarihinde kapılarını ziyaretçilerimize açmıştır. Alışveriş ve Yaşam Merkezimiz Zonguldak bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak, sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı en üstü seviyede karşılamak için hizmet vermektedir.

Zonguldak merkezde, Ankara ve İstanbul ana ulaşım hatları üzerinde hakim konumda ve 7 kattan oluşan Alışveriş ve Yaşam Merkezimiz, 2 kat kapalı otopark, 5 kat hizmet, perakende, sinema ve fastfood olmak üzere, 90 seçkin mağaza ile ziyaretçilerimize hizmet vermektedir. Engelli dostu olan Alışveriş ve Yaşam Merkezimiz, yürüyüş parkurları, asansör ve park alanları ile hayatı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca Alışveriş ve Yaşam Merkezimizde 72 konut ve ofis kapasiteli rezidanslarımız bulunmaktadır. Bu anlamda Zonguldak’ta konut, ofis ve alışveriş merkezini birleştiren ilk proje olarak hayata geçirilmiştir.

Her ay çeşitli etkinliklerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz, kadın ve çocuk kulüplerimiz, özel günlere yönelik çeşitli kampanya kurguları planlanmakta, yapılan çalışmalar sosyal medya başta olmak üzere alternatif kanallar ile duyurulmaktadır.

Ziyaretçilerimizin güler yüzlü hizmet, nezih ve ferah bir ortamda eğlenceli saatler geçirmelerini sağlıyor, hedef kitlemiz ile sürekli iletişim halinde olup, onlardan aldığımız geri bildirimler ile kendimizi dinamik olarak yeniliyoruz.

Dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek markaların getirilmesi devam edecek, kendimizi zamana göre geliştirerek, en güncel, en iyi hizmet anlayışı ile ziyaretçilerimizin yanında, şehrin ve hayatın merkezinde olmaya devam edeceğiz.

Saim GÜCÜK

Westalife Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir