WESTALIFE’IN 2.YILINDA TOYOTA C-HR SAHİBİNİ BULDU!

Westalife Alışveriş Merkezi içindeki tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 75.-TL ve katları tutarında  (her 75.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere çekiliş hakkı verilen kampanya 1 Temmuz tarihinde son erdi. Yoğun bir katılımın olduğu kampanyanın çekilişi 5 Temmuz Cuma saat 15.00’da Milli Piyango idaresinin denetiminde ve noter gözetiminde yapıldı. Çekiliş sonucunda TOYOTA C-HR  kazanan asil talihli Zonguldak Kozlu’dan Gülay Aygün; yedek talihli ise Zonguldak Ereğli’den Fatma Acar oldu.

Çekiliş günü birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan WestaLife Alışveriş merkezine çekiliş kuponu ile gelen ziyaretçiler, Hediye Çarkını çevirerek sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

Westalife Alışveriş Merkezi’nin 4 Mart-1 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleştirdiği Toyota C-HR Kampanyasının çekilişi, 5 Temmuz Cuma günü yapıldı.

3 thoughts on “WESTALIFE’IN 2.YILINDA TOYOTA C-HR SAHİBİNİ BULDU!

  1. Derya Güngör dedi ki:

    Kazanana hayırlı olsun ! Alışverişe yönlendirme adına yapılan güzel bir etkinlik ancak tek araç yerine bir den fazla hediye olsa ve bir çok kişiye dağıtılsa daha güzel olmaz mı? 3. Yıl için 33 , 333, 3333 gibi … araç fiyatına alınacak bir çok ürün seçeneği olacaktır bilmem yanlış mı düşünüyorum. Emeği geçen herkese yine teşekkür etmek isterim. Zonguldak’a böyle güzel bir yer kazandırdıkları için.

  2. Ahmet Torun dedi ki:

    Bir daha ki sefere inşallah

  3. Güzin Demir dedi ki:

    Çekilişe katılamadım ama hediye dağıtıldığını duydum, arab çeklişinde hediye dağıtımı, vatandaşı nasıl mutlu edeceğini biliyorsun westalife avm, tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir